panel fotowoltaiczny z bliska

Fotowoltaika w Brzesku


Instalacje fotowoltaiczne Brzesko

Brzesko jest malowniczym miastem położonym w powiecie brzeskim, na terenie województwa małopolskiego. Miejsce to doskonale się rozwija poprzez stawianie na innowacyjne rozwiązania. Jednym z nim jest inwestycja w fotowoltaikę.

Mieszkańcy Brzeska coraz częściej sięgają po odnawiane źródło energii, jakim jest instalacja fotowoltaiczna. Co jest tego skutkiem? Ludzie mają świadomość, że fotowoltaika w Brzesku to przyszłość, wspólne dobro o środowisko, w którym mieszkają i wiele innych korzyści. 

Produkcja zielonej energii w Brzesku

Polska jest krajem, na który pada energia słoneczna w wartościach od 950 – 1150 W/m². Tereny Brzeska i okolic są doskonale nasłonecznione, stąd fotowoltaika Brzesko to wspaniała forma wykorzystania niewyczerpywalnego źródła energii, jakim jest słońce.  

Jak wiadomo, energię słoneczną można zamienić w elektryczność, co przedstawia przykładowy zapis: energia na poziomie 900-950 kWh / 1 kWp. Aby teorie zamienić w praktykę należy postawić instalacje fotowoltaiczne. 

Montaż fotowoltaiki Brzesko

Oferta instalacji fotowoltaicznych w Brzesku od Skomat

Skomat kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, do firm oraz do rolników. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, doświadczenie i wysoką jakość świadczonych usług. Poprzez wieloletnią działalność świadczącą usługi odnawialnych źródeł energii, uzyskane certyfikaty i bogatą wiedzę, cieszymy się dużą popularnością i dobrą opinią wśród naszych Klientów. 

W ramach oferty fotowoltaicznej w Brzesku i okolicach świadczymy następujące usługi:

 • dobór wielkości systemu według zapotrzebowania posiadłości na energię elektryczną;
 • indywidualne dostosowanie instalacji fotowoltaicznej na podstawie preferencji Klienta;
 • analiza opłacalności ekonomicznej danego projektu.

W związku z tym, że Brzesko jest objęte różnymi ulgami dopłatami, projektami i preferencyjnymi kredytami, oferujemy także pomoc w uzyskiwaniu podanych funduszy

Skomat i panele fotowoltaiczne w Brzesku

Skomat w swojej ofercie zawiera kilka rodzajów paneli fotowoltaicznych, które może wykorzystać do fotowoltaiki w Brzesku. Jaki rodzaj paneli wykorzystamy zależny jest od potrzeb energetycznych danej posiadłości oraz od możliwości finansowych Klienta. Przedstawiamy propozycje rozwiązań: (tu proponuje 4 grafiki z poniższymi napisami w jednej lini (poziomej), bez żadnych opisów)

 • panele monokrystaliczne
 • Panele polikrystaliczne
 • Panele amorficzne
 • Panele CIS i CIGS

Chcesz przeczytać opisy poszczególnych rodzajów fotowoltaicznych? Kliknij w poniższy przycisk

Montaż paneli fotowoltaicznych w Brzesku

Słysząc „montaż paneli fotowoltaicznych w Brzesku”, Skomat już jest gotowy do każdej realizacji na tym terenie. Oferujemy pomoc na każdym etapie. Czas montażu wynosi kilka dni (ilość dni zależy od wielkości instalacji fotowoltaicznej i stopnia zaawansowania konstrukcji). Sam montaż paneli fotowoltaicznych w Brzesku składa się między innymi z poniższych etapów:

 • umiejscowienie stelaży;
 • przygotowanie trasy kablowej:
 • konfiguracja falownika;
 • pomiary elektryczne.

Po dokonaniu powyższych procedur przekazujemy Użytkownikowi protokół odbioru i dokumentację powykonawczą. 

Prosument Brzeskoczerp prąd ze słońca

Prosumentem w Brzesku może stać osoba, która jest stałym odbiorcą energii elektrycznej na terenie Brzeska i okolic, podłączonym w sposób ciągły do ogólnokrajowej sieci energetycznej, co oznacza, że została podpisana kompleksowa umowa z dostawcą energii. 

Sprawdź jak zostać prosumentem ze Skomat.

Instalacja fotowoltaiczna 3,7kwp na dachu budynku jednorodzinnego w Brzesku

Fotowoltaika Brzeskopodsumowanie

Brzesko jest idealnym miejscem do zakładania instalacji fotowoltaicznej. Ogromna ilość padających promieni słonecznych na moduły fotowoltaiczne pozwala na uzyskanie wystarczającej  ilości energii słonecznej na potrzeby Użytkownika oraz na zgromadzenie nadwyżki energii elektrycznej. 

Jeśli jesteś zainteresowany usługą instalacji fotowoltaicznej w Brzesku i w okolicach przez Skomat lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie daje fotowoltaika w Brzesku, to skontaktuj się z nami! 

Pomożemy uzyskać korzystne dla Ciebie dofinansowania zakupu fotowoltaiki lub pomp ciepła.

☎️ _726-232-000 
📧 _kontakt@skomat.pl

Powrót do poprzedniej strony